MÖBLER / Bord / Spelbord 7325330
nr 732 5330
Spelbord
Ek, längd: 93, djup: 46, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 december 2011
kl 18:30:37
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr